12 Sobczak Mateusz, 8 Czapla Patryk, 3 Ciebień Paweł, 5 Dytko Damian, 7 Rudnicki Paweł, 10 Borkowski Krzysztof, 4 Wasad Łukasz, 2 Zwolski Paweł, 11 Sztopel Przemysław, 9 Kotlarz Krystian

• Sędzia: Piotr Kolman
  • Kartki: 38′ Sztopel (żółta), 41′ Kołodyński (żółta), 54′ Baranowski (żółta), 57′ Mierzejewski (żółta)
  • Dodatkowy czas: 5 min.
  • Liczba kibiców: 150

Dzisiejszy mecz był niezwykle ważny dla Korony Kożuchów w kontekście jej utrzymania w okręgowej klasie rozgrywek. Niestety dla Korony mecz zaczął się niekorzystnie. W 10 minucie spotkania goście wykonywali rzut rożny. Dośrodkowanie trafiło do stojącego na piątym metrze, niepilnowanego Roberta Brejaka, który mocnym strzałem posłał piłkę do siatki. To wydarzenie ustawiło dalszy przebieg spotkania. Piłkarze Korony starali się atakować, a goście czekali na możliwość kontry. Gra toczyła się przeważnie w środku pola. Piłkarzom Korony brakowało skuteczności. W 14 minucie z linii pola karnego uderzał Łukasz Wadas, z problemami obronił bramkarz Błękitnych. W 18 minucie rzut wolny wykonywał Krzysztof Borkowski, jego uderzenie z 30 metra sprawiło bramkarzowi gości sporo kłopotów, ale ostatecznie piłka powędrowała za linię końcową boiska. W odpowiedzi goście wykonywali rzut wolny w 19 minucie, po faulu Marcina Janika. Piłkę uderzał Tomasz Iwanowski, którą bez problemu złapał bramkarz Korony. W 25 minucie Korona straciła kolejną bramkę. Doskonałym, prostopadłym podaniem między dwóch obrońców Korony został obsłużony Robert Brejak, który precyzyjnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza Wojciecha Skarżyńskiego. W 28 minucie piłkarze Korony przeprowadzili jedną z nielicznych groźnych akcji. Paweł Rudnicki zagrał piłkę do Krystiana Kotlarza, który z 17 metra popisał się pięknym uderzeniem. Piłkę odbitą od poprzeczki dobijał głową Łukasz Wadas, ale ta trafiła prosto w ręce bramkarza. Była to wyborna sytuacja do zdobycia kontaktowej bramki. W 42 minucie groźną akcję przeprowadzili goście, z piłką na bramkę Korony popędził Mateusz Matwiejczyk i tylko dzięki ofiarnej interwencji Patryka Czapli, goście nie doszli do 100% sytuacji bramkowej. W 43 minucie składną akcję przeprowadzili piłkarze Korony. Paweł Zwolski podał piłkę do Krzysztofa Borkowskiego, a ten wymienił podanie z Pawłem Rudnickim, po czym oddał ją Łukaszowi Wadasowi, który dośrodkował piłkę w pole karne. Akcja została przerwana przez obrońcę gości, który wybił ją na rzut rożny. Pomimo wysiłków obu stron do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa zaczęła się od większej presji drużyny Korony, która w 54 minucie uzyskała rzut wolny. Piłkę niezwykle silnie uderzał Paweł Ciebień, ta jednak odbiła się od obrońcy Błekitnych i minimalnie obok słupka wyszła na rzut rożny.  W 56 minucie Krystian Kotlarz próbował strzału z dystansu, jednakrze dobrze ustawiony bramkarz gości nie miał problemu z jego obroną. W 61 minucie z około 38 metra uderzał Łukasz Wadas. Piłkę po koźle z trudem odbił bramkarz Błękitnych, ale w pobliżu nie było innych piłkarzy Korony, którzy mogli by ją wbić do bramki gości. W 65 minucie dobrą akcją popisał się Karol Markowicz, który popędził prawa stroną boiska, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez obrońcę gości. Błękitni zostali zepchnięci do defensywy, jednakże bronili się niezwykle skutecznie, rozbijając ataki piłkarzy Korony. W końcu w 91 minucie padła bramka dla Korony. W zamieszaniu pod bramką gości do piłki dopadł Karol Markowicz i precyzyjnym strzałem umieścił ja w siatce Błękitnych Ołobok. Po tej bramce piłkarze Korony uwierzyli, że mogą jeszcze w tym spotkaniu powalczyć o remis. Na bramkę drużyny przeciwnej sunął atak, za atakiem. W 92 minucie dobrym strzałem z 16 metra popisał się Łukasz Wadas, niestety piłka po koźle przeszła nad poprzeczką. Mimo usilnych starań nie udało się już zdobyć drugiej bramki i mecz ostatecznie zakończył się porażką 1:2.